Tychy

Wykonanie hydroizolacji płyty fundamentowej oraz ścian parkingu podziemnego

Kraków

Wykonanie hydroizolacji płyty fundamentowej, ścian oraz stropu parkingu podziemnego przy Muzeum Narodowym

Tychy

Uszczelnienie przejścia pod torami za pomocą membran bentonitowych

Dębica

Wykonanie hydroizolacji płyty fundamentowej oraz ścian parkingu podziemnego

Podłęże

Uszczelnienie przejścia pod torami za pomocą membran bentonitowych

Napisz do nas
Wyślij

Wiadomość została wysłana.

O nas

Firma POLTRADE od kilku lat zajmuje się kompleksowym oraz profesjonalnym wykonawstwem izolacji przeciwwodnych. Świadczymy usługi hydroizolacji w technjologii białej wanny, technologii mat oraz membran bentonitowych, przy pomocy iniekcji wysokociśnieniowej pianami oraz żywicami oraz wiele innych. Nasza firma przy współpracy z czołowymi producentami materiałów przeciwwilgociowych jest w stanie zaproponować trwałą i skuteczną izolację przeciwwodną każdej konstrukcji. Pomagamy w doborze technologii oraz materiałów. Dzięki wyspecjalizowanej oraz doświadczonej kadrze możemy wykonać każdą powierzoną pracę z zakresu hydroizolacji oraz skutecznie zabezpieczyć obiekt budowlany na długie lata. Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy odpowiedniej gwarancji. Indywidualne podejście do każdej inwestycji gwarantuje dokładne oszacownie kosztów izolacji, przy pomocy przedstawionej przez Państwa dokumentacji oraz wizji lokalnej na obiekcie. Do wszystkich zastosowanych materiałów możemy udostępnić dokumentację jakościową: karty techniczne, aprobaty, deklaracje zgodności. W razie potrzeby przygotujemy również dokumentację powykonawczą.

 

Stosujemy wyłącznie sprawdzone techniki oraz materiały izolacyjne.

 

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą akcesoriów budowlanych takich jak: Dystanse betonowe i PVC, akcesoria zbrojarskie oraz ciesielskie, mateiały uszczelniające, zbrojenia odginane, zbrojenia na przebicie, trzpienie dylatacyjne oraz łączniki balkonowe.

W celu zapoznania się z dokładniejszą ofertą zapraszamy do zakładki sprzedaż oraz kontaktu z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie.