Tychy

Wykonanie hydroizolacji płyty fundamentowej oraz ścian parkingu podziemnego

Kraków

Wykonanie hydroizolacji płyty fundamentowej, ścian oraz stropu parkingu podziemnego przy Muzeum Narodowym

Tychy

Uszczelnienie przejścia pod torami za pomocą membran bentonitowych

Dębica

Wykonanie hydroizolacji płyty fundamentowej oraz ścian parkingu podziemnego

Podłęże

Uszczelnienie przejścia pod torami za pomocą membran bentonitowych

Technologia białej wanny (TBW)Technologia membran i mat bentonitowychIniekcja żywicami i pianami poliuretanowymIniekcja wężyNaprawy konstrukcyjne, iniekcje siłoweIniekcje żelami akrylowymiUszczelnienia powierzchnioweUszczelnienia dachów płaskich i dachów zielonychIniekcja niskociśnieniowa, iniekcja krystalicznaNatrysk Izolacji Bitumicznej

Technologia membran i mat bentonitowych

Systemy mat bentonitowych idealnie nadają się do pionowych oraz poziomych powierzchni fundamentów. Maty bentonitowe charakteryzują się silnymi właściwościami pęcznienia oraz niską przepuszczalnością, dzięki czemu z powodzeniem chronią konstrukcję przed przenikaniem wody. System mat bentonitowych występuje również w połączeniu z warstwą folii polimerowej o dużej wytrzymałości i wykorzystuje się go głównie do projektów wymagających dodatkowej odporności chemicznej i niskiej przepuszczalności oparów wody.

Maty bentonitowe wykazują wieloletnią skuteczność dzięki właściwościom samodoszczelniającym oraz silnym wiązaniu z wylanym betonem. Dzięki zakładom oraz mechanicznemu systemowi mocowań montaż mat jest szybki i łatwy nawet w utrudnionych warunkach, a wytrzymała konstrukcja eliminuje konieczność stosowania dodatkowej warstwy ochronnej betonu.

System membran bentonitowych przeznaczony do podziemnych części budowli składa się z trzech części przeznaczonych do montażu w różnych środowiskach:

Zastosowanie membran i mat bentonitowych:

Zalety systemów membran i mat bentonitowych: